Kwatery w Krynicy Morskiej

Kwatery w Krynicy Morskiej
1 vote, 2.00 avg. rating (58% score)

Krynica Morska jako atrakcyjne miejsce na urlop

Atrakcyjnym, chociaż niedocenianym przez wiele osób, miejscem na wakacyjny wypoczynek jest Krynica Morska. Ta niewielka miejscowość jest położona w połowie polskiej części Mierzei Wiślanej, między Zatoką Gdańską a Zalewem Wiślanym. Turyści mogą tutaj odwiedzić latarnię morską, port i molo, a także najwyższą wydmę na mierzei, czyli Wielbłądzi Grzbiet. Jest to jedyny naturalny punkt tego regionu, z którego jednocześnie można zobaczyć Zatokę Gdańską i Zalew Wiślany.

Dla turystów jest tu udostępnione prawie dwukilometrowe kąpielisko. Wczasowicze chętnie korzystają z niego w trakcie dobrej pogody.

Wyjątkowe położenie, a co za tym idzie walory turystyczne sprawiły, że powstają liczne kwatery w Krynicy Morskiej. Wybierając się do tej miejscowości powinniśmy wcześniej sprawdzić dostępność wolnych miejsc, gdyż w sezonie urlopowym trudno o zapewnienie sobie noclegu bez wcześniejszej rezerwacji. W kwaterach w Krynicy Morskiej możemy liczyć na dobre warunki wypoczynku. Właściciele dbają o to, aby wszyscy goście wyjeżdżali od nich zadowoleni.

Jeżeli nie znajdziemy kwatery w Krynicy Morskiej to nie musimy się jeszcze martwić. Jadąc dalej na wschód dotrzemy do Nowej Karczmy, która administracyjnie jest częścią Krynicy Morskiej i leży w odległości ok. 4 km od granicy Polski z Rosją. Z kolei na początku mierzei znajduje się wieś Kąty Rybackie. Oba te miejsca, z racji swego położenia, również są przystosowane do obsługi ruchu turystycznego. Niewielka odległość od Krynicy Morskiej sprawia, że bez problemu się do niej dostaniemy własnym samochodem i będziemy mogli korzystać z atrakcji tego miejsca.

Ciekawe artykuły o podróżach i turystyce:

Tagi: armatura łazienkowa Apavisa, plisy Oświęcim, usuwanie graffiti toruń, Fotoodmładzanie żary, Tynk mozaikowy Lakma, balayage kraków, zeltiq Warszawa, Tynk silikonowy Lakma, baront schody, orienteering miejski na imprezę integracyjną, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka